Wirtualny spacer po Chacie

Zapraszamy!

Atrakcje

Geopark Glinka

Jest to jedna z największych atrakcji w Beskidzie Żywieckim. Kompleks Geoparku składa się z 2 basenów (basen większy ma wymiary 110x30m i głębokość 1,6-2,5m a brodzik ma wymiary 30x10m i głębokość 0,3m), jednego z najdłuższych w Polsce zjazdu linowego „tyrolka” o długości 220m na którym zjeżdża się ponad 30m przepaścią, 2 ścianek wspinaczkowych o wysokości 17m i 12m oraz parków linowych dla dorosłych (3 stopnie trudności) i dla dzieci (2 stopnie trudności).

 

 Ujsolski Park Turystyki Aktywnej i Rekreacji

Kompleks zawiera boiska piłkarskie, do siatkówki plażowej, do badmintona, kort tenisowy, plac zabaw dla dzieci, siłownia „pod chmurką”. Można bezpłatnie wypożyczyć sprzęt do badmintona, siatkówki, koszykówki i piłki nożnej. Kompleks jest czynny w czasie wakacyjnym w godz 10-22.

 

 

 Zwyk Bacowski

Uroczyste rozpoczęcie wypasu owiec (maj/czerwiec)

 

 

 

 Wawrzyńcowe Hudy

Jest to najstarsza miejscowa impreza. Nawiązuje do starych tradycji związanych z obchodami dnia św. Wawrzyńca (9 sierpnia), męczennika spalonego na stosie. Hudy to wyjątkowe kilku a nawet kilkunasto-metrowe ogniska, niespotykane w żadnym innym miejscu naszego kraju. Impreza jest zwieńczeniem Tygodnia Kultury Beskidzkiej i towarzyszą jej występy lokalnych grup artystycznych
Wisła – Skocznia
 Żywiec – Pałac, Muzeum Browarnictwa
  Izba Regionalna w Złatnej  
Ujsoły
 Rajcza
Przejście graniczne ze Słowacją – Tatralandia, Basenowa, Orawski Podzamok

Copyright © 2016 | Designed by: Bielska Fabryka Stron www.efabryka.net | Polityka cookies | Logowanie

dom do wynajęcia Chata W SoblówceNoclegi w Soblówce